19.04
2016

Для дітей-дошкільнят учасників АТО, дітей з малозабезпечених родин та родин переселенців з тимчасово окупованих територій стартували безкоштовні курси підготовки до школи.

Розвиваючі заняття “Школа майбутнього першокласника” були ініційовані “Центром допомоги учасникам АТО” за підтримки депутата міської ради Андрія Коломійцева.

Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук заступник голови громадської організації учасників АТО Олександр Рушковський, повідомляє «Голос Громади».

“Сьогодні це перші пробні заняття, які ми плануємо у майбутньому запровадити на постійній основі”, – розповідає Олександр Рушковський.

Заняття для малечі тривають півтори години, за які діти мають змогу виконувати різні завдання з читання, навчання грамоти, математики, письма в ігровій формі. “Школа майбутнього першокласника” включає в себе 20 інтегрованих занять, які проводитимуться кожної суботи. Ці заняття проходять не так, як це відбувається в школі – діти не сидять за партами все заняття, слухаючи вчителя. Кожне заняття має свою тему і мету, але воно більше нагадує квест чи інтерактивну гру.

«Гречка»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень