21.01
2019

Нещодавно на площі Соборній було встановлено дві нові сучасні зупинки зі скла, оздоблені розписом.


Проте ще не встигли завершитись роботи з облаштування місць очікування автобусів, як знайшлися бажаючі «прикрасити своєю творчістю» одну із зупинок та зробили написи фарбою на скляній стінці. Сьогодні муніципальна поліція міської ради встановлює вандалів, які зіпсували зупинку.
Також днями були випадки, коли зловмисники намагалися перевірити скляні стінки на міцність. Із порушниками була проведена роз’яснювальна робота.
Муніципальна поліція попереджає, що на вулицях та у місцях масового перебування городян цілодобово працюють камери відеоспостереження. Зловмисники не зможуть уникнути покарання навіть після зникнення з місця скоєння порушення, оскільки муніципальна поліція ідентифікує таких осіб та притягує їх до відповідальності.

Сайт місьради

Один комментарий

 • Что посеешь... пишет:

  “Не стріляйте в художника, он малюєт как умеет”!
  Приблизно так нас навчили у західних вестернах о таперах.
  Покоя не дает, что делать будут с теми, кто напишет поверху более прекрасное – СУГС? или раскошно добавит жовто-блакиті?, або орнаменту національного?, на свій більш вишуканий просякнутий патріотизмом смак? Тим більше поверху більшовистських демонізованих старих споруд?
  Ви, що всерьоз вважаєте, що пропав задарма, ваш багаторічний виховальний “скорбный труд” и напугаете непуганных “что лет 15-ть им дадут”?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень