7.02
2021

ГО «Сучасні громадські ініціативи» висунула пропозицію створити в Олександрії громадський простір (хаб) – «Новий громадянин».

Мета проекту – залучити жителів міста до спільноти свідомих громадян, які мають створювати культурний простір та розвивати нову еліту в різноманітних напрямках життєдіяльності. Це має бути місце для об`єднання творчих, освітніх, бізнесових та інших ініціатив громадян. Тож 5 лютого відбувся організаційний захід за участю представників громади, міської влади та експертів з Києва і Кременчука.

Захід пройшов у два етапи.  Спочатку його учасники оглянули місто, ознайомилися з його культурним та освітнім потенціалом, поспілкувалися з представниками бюджетних закладів і промислових підприємств. Після цього відбулась підсумкова дискусія та прес-конференція.

Голова ГО «Сучасні громадські ініціативи», директор інформаційного агентства «Новий громадянин» Віктор Голобородько сказав, що мета проекту – запустити ці процеси в Олександрії.  Громадські ініціативи мають стати реальністю, щоб олександрійці, які мають ідеї для розвитку міста, мали майданчик для їх реалізації. Для цього і потрібен хаб, де можна буде збиратися, проводити зустрічі та заходи. До цієї роботи планується залучати підприємців, експертів.

У заході прийняли участь: депутати та підприємці Віталій Журавльов, Дмитро Скічко, Сергій Кузнецов, голова єврейської громади Олександр Пирогов; Андрій Мельник, співвласник перекладацької компанії “Профпереклад”, засновник Cowo.guru середовища розвитку мислення, радник з розвитку громадського простору; Валерій Шаповал, кандидат юридичних наук, завідуючий кафедрою теорії, історії держави та права факультету права, гуманітарних та соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; Ольга Літвінова, кандидат психологічних наук, заступник декана факультету права, гуманітарних та соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; Олег Панібратенко, депутат Олександрійської міської ради 8-го скликання, член робочої групи з розробки Статуту Олександрійської територіальної громади; заступник міського голови Юрій Шклярук, та інші.

Спікер заходу, профільний заступник міського голови Ірина Чемерис зазначила: «Ідея створення хабу була вже давно і, розпочавши роботу у міській раді, ми запланували в програмі соціально-економічного розвитку на 2021 рік створення освітнього хабу. Культурно-освітній простір, який сьогодні пропонують – це прекрасна ідея, це розвиток громадянського суспільства, і чим більш активними і відповідальними будуть наші громадяни, тим краще і для влади».

Хаб планується відкрити навесні цього року за адресою: проспект Соборний, 51/1 (приміщення біля будівлі БТІ).

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень