22.03
2021

Сьогодні, 22 березня, начальник управління охорони здоров’я міської ради Тамара Сакара провела брифінг щодо захворюваності на COVID-19.

Вона зазначила, що кількість хворих стрімко зростає. Сьогодні в Олександрії від COVID-19 лікується 159 хворих, серед яких жителі міста і прилеглих населених пунктів.
Проте, спостерігається і позитивна тенденція: поступово зростає кількість людей, які більш уважно слідкують за самопочуттям, звертаються до лікарів і здають ПЛР-тести. Якщо раніше здійснювалось близько 20 тестів на день, то вже сьогодні станом на 14:00 тестування пройшло 166 осіб.
За словами начальника управління охорони здоров’я Олександрія готова до можливого збільшення кількості хворих. Так, у відділені інтенсивної терапії налічується 8 одиниць апаратів для штучної вентиляції легенів, що наразі повністю забезпечує потреби міста. Також підготовлені 48 кисневих концентраторів та 70 балонів кисню, а медперсонал, який працює з хворими на ковід, стовідсотково забезпечений витратними матеріалами.

У разі зростання кількості хворих, які потребують госпіталізації, планується звільнити неврологічне відділення, а це близько 40 ліжко-місць. Окрім того, при необхідності районна міська лікарня теж готова прийняти пацієнтів.

На сьогодні в нашому місті щеплення отримали 152 олександрійця.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень