5.12
2018

Олександрійцям пропонують взяти участь у обласному конкурсі «Вата року-2018». Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», Центр української політики «Ексампей», Кропивницький обласний осередок ГО «ДІЯ» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» розпочинають прийом кандидатур на звання «Вата року» 2018-го року. 

“Журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року» до 19 грудня 2018 року, надіславши інформацію про свого номінанта та обґрунтування заяви у довільній формі на електронну адресу: kvis.kirovograd@gmail.com .

Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2018 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати докази її «ватних» дій бездіяльності, повідомляють “Олександрійські новини”.

В минулому році, як писала “Гречка”, номінантами стали:  Євген Дементов – викладач педагогічного університету. Він відзначився тим, що у 2017 році оприлюднив кілька статей, у яких зазначав, що Марко Кропивницький не вартий того, щоб в його честь називали наше місто. Сергій Полулях – журналіст, за відверто «єлисаветградські» погляди. Під час перейменування міста він не підтримував українські назви. Також, Сергій не встав під час вшанування пам’яті Семена Сороки під час засідання сесії міської ради. Павло Штутман – бізнесмен, потрапив до номінації «Бізнес-вата». Він був помічений у тому, що ніби то є головним фінансистом кампанії за Єлисаветград. Кав’ярня «Мокко» – працівники розмовляють російською мовою, мають тільки одне україномовне меню, але не дають його відвідувачам.

Г. Сергеев

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень