9.04
2021

Сьогодні, 09 квітня, мешканці Олександрійської громади разом з депутатами провели акції з озеленення міста.

Все почалося зранку у сквері пам`яті Героїв «АТО», де зібрались комунальники, активісти, небайдужі олександрійці, серед яких депутат Олександрійської міської ради Віталій Заріцький.

Наступним пунктом висадження алеї горіхів стала вул. Садова, біля парку на верхньому БАМі, де уздовж дороги на пустирі висадили ще більш як два десятки молодих горіхів. Таким чином, за день “добрих справ” в місті Олександрії з`явилось понад 50! нових дерев молодого горіху.

Поряд з цим, цього ж дня, за ініціативи та керівництва старости селища Головківка Тетяни Кузьменко, була проведена масова висадка зелених насаджень на колишньому сміттєзвалищі у центрі села, неподалік школи та селищної ради. До цього, чималу територію розчистили від порослі, вивезли сміття, розгрейдили, зробили розмітки для висадки дерев тощо.

«Хочу подякувати за підтримку міському голові Сергію Кузьменку, генеральному директору ТОВ “”УкрАгроКом” Анатолію Кузьменку, депутату обласної ради і комерційному директору ТОВ “”УкрАгроКом” Павлу Фесюку, депутату районної ради Віктору Курупу, активістам, постійним помічникам і порадникам: Івану Кузьменку, Миколі Маловіку, Віталію Братченку, Сергію Хрокалу і Анатолію Курупу, а також Миколі Уманському, Сергію Піхотіну, Олексію Гурову, Миколі Бережному, Олександру Карапі, жіночкам – трудівничкам, нашим діткам, і всім, всім, всім, хто був поряд і без кого цей задум не вдався б. Я завжди говорю і вкотре наголошую: один в полі не воїн – тільки в єдності наша сила!!! Дякую всім всім!!» – звернулася зі словами вдячності староста.

“Голос Громади”

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень