21.05
2019


21 травня 2019 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 16 пунктів тестування, 11 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 3 – м.Олександріїї, 2 – смт Голованівську.

У роботі було задіяно 231 аудиторія, в яких проходили тестування 3750 випускники, що склало 97,1% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 3862 учнів).Зовнішнє незалежне оцінювання з математики пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування. У ході проведення ЗНО було зафіксовано 3 випадки наявності у 2 абітурієнтів мобільного телефону та 1 навушників. Абітурієнти були вилучені з аудиторії та втратили можливість здачі даного предмету.

23 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Працюватиме 32 пункт тестування: 13 в м.Кропивницькому, 5 – м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янка, Світловодськ, Новоукраїнка, Новомиргород, Благовіщенськ, Долинська, смт Голованівськ.

Управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень