26.09
2019

26 вересня в Олександрії перебувають учасники освітньої конференції «Створення сучасного освітнього середовища в закладах освіти Кіровоградської області: управлінські парадигми».


Відкриття конференції відбулося у дитячій музичній школі.
Від імені міського голови С.Цапюка гостей привітала начальник управління освіти, молоді та спорту міської ради В.Чернецька, яка ознайомила присутніх із надбаннями галузі освіти та побажала освітянам змістовно провести час.
За традицією на знак поваги до гостей школярі вручили коровай Я.Турянському – Президенту Асоціації «Відроджені гімназії України», за сприяння якої проводяться освітні конференції.
Після офіційної частини учасники побували в музейному центрі та ознайомились із містом.
Методичні заняття проводяться у 4-х навчальних закладах нового типу: НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв»; НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»; НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» та НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№19 – ДНЗ «Лісова казка».
На завершення візиту до нашого міста на гостей чекає святковий концерт «Талановита Олександрія», що пройде у ПК «Світлопільський».
Після цього конференція продовжиться у м. Павлиші, де жив і працював відомий український педагог В.О.Сухомлинський.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень