25.02
2021

24 лютого в Олександрії у рамках робочої поїздки по 103 виборчому округу побував народний депутат України Олег Воронько. Візит не афішувався заради уникнення можливих провокацій, адже нардеп, судячи з усього, знає і розуміє, який імідж має в Олександрії і яке ставлення до нього у виборців.

Мета поїздки – робота в окрузі, діалог із владою на місцях, зустрічі з депутатами місцевих рад від партії «Слуга народу»,  визначення потреб у допомозі й напрямків майбутньої співпраці.

 У приміщенні районного Будинку культури Олег Воронько зустрівся з депутатами  міської і районної рад. Після зустрічі з нардепом багато хто був приємно вражений – виявляється, депутат таки працює і матеріально допомагає жителям 103-го округу. Просто не виставляє напоказ свою діяльність, розповіли учасники зібрання.

Так, згідно з наданими документами, у 2020 році за сприяння О.Воронька  Олександрії  була виділена субвенція з Державного бюджету на заходи соціально-економічного розвитку: 2 мільйони 871 тисяч 888 гривень. Кошти витрачені на капітальний ремонт другого поверху ЗНЗ №6 (1 млн 297 тис.508 грн),  капітальний ремонт приміщень нового корпусу ЗНЗ №2 (574 тис. 380 грн) і капітальний ремонт І поверху дошкільного навчального закладу №2 (1 млн грн).

Також за цією програмою з Державного бюджету отримав субвенцію і Олександрійський район – у розмірі 3 мільйони 295 тисяч гривень. З них 2 мільйони 419 тисяч витрачені на капремон школи  в Улянівці, 630 тисяч – на придбання ультразвукової діагностичної системи Versana Essential для Центральної районної лікарні  і 158,8 тисяч гривень – на підключення мереж вуличного освітлення. Олег Воронько не розповідав у ЗМІ про реалізовані проекти, звідси у виборців склалася думка про його бездіяльність, вважають депутати від СН.

Відбувся також конструктивний діалог Олега Воронька і міського голови Олександрії Сергія Кузьменка. Депутат Верховної Ради України висловив готовність надавати всебічну допомогу і підтримку, сприяти виділенню коштів з Державного бюджету на реалізацію заходів із економічного та соціального розвитку 103 виборчого округу.

Незабаром, імовірно, вже у березні, в Олександрії відкриється громадська приймальня народного депутата Олега Воронька, повідомив депутат Олександрійської міської ради, голова фракції «Слуга Народу» Олег Носов.

Zametka

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень