22.05
2019

У зв’язку з великою кількістю скарг жителів міста робочій групі з легалізації найманої праці протокольно доручено провести обстеження діяльності лотерейних закладів на предмет дотримання трудового законодавства та наявності документів на розповсюдження лотерейних квитків.


Під час першого рейду, що проводився за участю Нацполіції, 3 об’єкта, які входили до планового обстеження, були закриті. Тобто, стався витік інформації від зацікавлених осіб.
Наступний рейд проводився лише управлінням економіки і муніципальною безпекою міської ради. Було перевірено 2 лотерейні заклади: навпроти магазину «777» та «VIP» біля музейного центру. На обох об’єктах виявлено незареєстровану найману працю. У закладі навпроти магазину «777» була ліцензія, а в іншому – ніяких документів не надали.
Було викликано Нацполіцію, якою опитано присутніх, взято пояснення у працівників лотереї, описано робоче місце. Управління економіки склало акт обстеження про незареєстровану найману працю, відсутність ліцензії, погрози в бік перевіряючих, а також прихований продаж алкоголю (ним пригощали лише учасників лотереї). Акт направлено до Нацполіції для відкриття кримінального провадження.
Робоча група продовжуватиме обстеження усіх об’єктів миттєвої державної лотереї.

Сучасна Олександрія


Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень