11.02
2019

Ізолятор тимчасового тримання Олександрійського відділу поліції готовий до використання на 90 %. В ізоляторі вже проведено всі необхідні ремонтні роботи, наразі закуповують меблі та інший необхідний інвентар – постіль, посуд, простирадла та подушки.

Таку інформацію “ОТ” повідомив начальник Олександрійського міського відділу поліції Володимир Хвостов під час брифінгу для місцевих ЗМІ. Наразі лишилось доукомплектуватись кадрами. А автомобіль для ізолятора нададуть, – відмітив Хвостов.

За словами Хвостова, відкриття ІТТ №7 в Олександрії значно прискорить роботу місцевих правоохоронців. Наразі поліцейські змушені возити затриманих з Кропивницького, що значно уповільнює роботу судової системи, адже це потребує і фінансових затрат, і додаткового залучення співробітників поліції.

Нещодавно Олександрійський відділ поліції отримав колективне звернення від Олександрійського місьрайонного суду з проханням прискорити відриття ізолятора.

К.Давидова

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  Своевременная, экономически мотивированная новость, одна из успешных, – устойчивого курса реформ в МВД!
  -То, что было готовым и функциональным(как и все здание милиции), почему-то стало ухайдоканым!?
  Три года планов, программ, проектов ремонтов, уже позади, – довели до 90% готовности. Спереди укомплектованность начинкой и обслугой!!! Ну и сам триумф открытия, не меньше – как с мэром и губернатором!..
  Преступным будет, не выдать это за прогресс, лихое продвижение реформ!? -Если самому главному реформатору, “частичка которого – в каждом отремонтированном д/саде, туалете…и даже дорожном знаке”, всеукраинским торжеством подаётся!, и верноподданными на форумАх оглашается…))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень