12.05
2021

Станом на 1 травня 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила – 142.

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 2,8 тис. осіб, з яких 66,4 % складали жінки, 30,7 % – молодь віком до 35 років, кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 26,1 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- квітні 2021 року перебувало 4,6 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у квітні місяці – 0,259 тис. осіб.

У середньому на одну вакансію претендувало 20 осіб. На сьогодні затребувані на ринку праці: інженери – конструктори, лікарі-стоматологи, швачки, слюсарі із складання металевих конструкцій, викладачі професійного навчально-виховного закладу, робітники фермерського господарства, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів та інші.

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень