4.11
2015

Ще в березнi 2014 року Радою національної безпеки і оборони України було прийнято рішення про створення оперативних штабів при обласних державних адміністраціях та формування батальйонів територіальної оборони в кожній області. Всього було створено 27 батальйонів, бійці яких захищали передові рубежі на сході України. Тоді вони виконали свої функції і стали повноцінними збройними формуваннями ВСУ. Але сьогодні перед країною постали нові завдання, виконання яких покладається на добровільні загони самооборони.

Наказом Генерального штабу ЗСУ при всіх обласних, міських і районних військкоматах створюються батальйони і роти для захисту регіонів у разі необхідності.

Про створення такого загону в Олександрії нам розповів т.в.о. військового комісара ОМВК Ігор Бурлака: «Завданнями цих загонів будуть охорона важливих об’єктів і комунікацій; виконання завдань комендантської служби у своїх районах; розгортання і несення служби на блокпостах; боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, антидержавними, незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами; забезпечення безпеки та правопорядку в районі формування.

Загін формується з жителів міста і району, які добровільно виявлять бажання захищати Батьківщину. Вони пройдуть спеціальну підготовку і будуть викликатися для несення служби у разi необхідності.

До складу загонів приймаються чоловiки віком до 60 років. Самі загони повноцінно будуть розгортати свою діяльність тільки у випадку відкритої агресії чи іншої критичної ситуації в районі.

Під час проведення відбору та призначення до складу рот охорони та загонів оборони увага насамперед звертається на патріотичну налаштованість добровольців та досвід проходження військової служби.

Зараз Генштаб української армії проводить навчання командирів майбутніх загонів оборони. Вони вивчають основи організації опору, ведення партизанської війни, несення служби на блокпостах та спостережних постах, супроводу колон.

Для отримання більш детальної информацii звертайтеся до Олександрійського ОМВК за адресою: м. Олександрія, вул. Шевченка, 85, тел. (05235) 7-27-72.

Сергій Гавриленко

, .

коментарі 2

 • ОРК пишет:

  Слова министра образования и науки о том, что денег на науку в Украине сейчас не хватает из-за армии, София Опацкая прокомментировала так: “Если бы на самом деле 25 лет инвестировали в образование, то не было бы нужды инвестировать в армию”.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • алекс пишет:

   Хочешь мира , готовься к войне.Долго эта истина пробивала толщу лбов наших высших руководителей. 24 года-толщина лбов. Живем по ОБЩЕСЛАВЯНСКОЙ поговорке :пока гром не грянет… или : пока петух не клюнет. Вот таких тупоголовых правителей мы выбирали все 24 года. Может хоть теперь поймут : армия – это замок страны.А без замков дверей даже в сараях нет.

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень