8.01
2019

В Олександрії діють шахраї

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

8 січня 2019 року в Олександрійському управлінні ГУ ДФС у Кіровоградській області було зафіксовано масові спроби здійснити шахрайські дії під виглядом працівників Олександрійського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Так, протягом робочого дня 08.01.2019 року до Олександрійського управління масово зверталися суб’єкти господарювання з однотипними повідомленнями про те, що до працівників, керівників підприємств організацій, фізичних осіб – підприємців, які перебувають на обліку в м.Олександрія та Олександрійському районі, з телефонного №0996779979 телефонував нібито заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Пашко Сергій Миколайович з проханням про фінансову-матеріальну допомогу для надання преференцій в бізнесі.

Платники податків, яким телефонували шахраї, запідозривши ознаки афери, відразу поставили до відома керівництво Олександрійського управління, однак загальна кількість платників податків, які попали в поле зору зловмисників, не відома.

Олександрійське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області офіційно спростовує причетність до вказаних подій заступника начальника управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Пашка С.М. та інших працівників управління.

З метою упередження випадків подальших зловживань з боку невідомих осіб, у разі надходження подібних дзвінків слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Yana Nechiporenko

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень