22.11
2018

Такий бізнес-проект буде реалізовано за допомогою Регіонального фонду підтримки підприємництва. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова під час засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.


Учасники засідання розглянули заявки щодо надання фінансової допомоги суб’єктам господарювання для реалізації бізнес-проектів. Після обговорення поданих заявниками бізнес-планів, члени Наглядової ради РФПП вирішили надати безвідсоткову фінансову допомогу на зворотній основі за рахунок коштів фонду для реалізації трьох проектів.

Один з проектів передбачає створення в місті Олександрії сучасного діагностичного кабінету для проведення обстежень з метою запобігання онкозахворюванням. Заявник проекту ФОП Петрушевський Ю.Ю. планує використати отримані кошти на купівлю складових частин спеціальної відео-ендоскопічної стійки. У результаті реалізації бізнес-плану буде створено 3 нові робочі місця. Підприємець гарантує надання медичних послуг і пільговим категоріям громадян за зниженою вартістю.

Г. Сергеев

Один комментарий

  • Шёл мимо... пишет:

    Ой! На святое посягнул…
    -Здеся заказной рекламный материал…а о нем как о покойнике – или только хорошо, или ниЧчего))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень