14.02
2020

Як відомо, з лютого постановою НКРЕКП тариф на водопостачання та водовідведення у Кропивницькому та області зріс до 37 гривень 62 копійок і є найвищим в Україні.

На черговому засіданні виконавчого комітету міський голова Степан Цапюк заявив, що готується проект рішення виконкому про звернення до генерального директора ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Романа Ілика з проханням надати розрахунки по новому тарифу.

З огляду на постійне дорожчання водопостачання, мер Олександрії доручив своєму заступнику Андрію Некрасову та начальнику УЖКГ Геннадію Лоцману перейняти досвід Смолиного Маловиськівського району Кіровоградської області, де проводиться реконструкція водопровідних очисних споруд із впровадженням технології ультрафільтрації.

За словами міського голови, можливо, в Олександрії буде розроблена і затверджена програма забезпечення міста питною водою із власних джерел. Степан Цапюк повідомив, що річка Інгулець на 30 відсотків забезпечує водою Кривий Ріг, і здатна постачати до 20 млн кубометрів води на рік.  

Олена Карпачова

коментарі 3

 • Анонім пишет:

  Ключове слово – можливо!))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Нові ‘ котельні’ таке ефективне і дешеве ноухау, а піару- вагон. Вже мільйон потрачено на ‘ пошуки води’ пам’ятаєте скважени?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Доколе? пишет:

  С 05 фев. тариф уже в действии… Проснулся, чтоль для очередного трепа!?
  Боцман!, базарный кассир проверит расчеты после НКРЕКУ? изучит опыт ультрафильтрации?
  Это сказка для дефективных детишек? Или просто выборы жмут!?
  Ингулец, сам по себе никаких миллионов кубов воды не несёт!
  Гуси пешком его переходят))
  Когда в канал соединяющий его с Днепром, насильственно с помощью мощной насосной станции подается 20млн куб, то это не божья благодать, а потраченные теже бренные деньги… , а
  “На чужой каравай, рот не разевай!” Популизм, он все таки больше к “попе”, хотя в основном через “рот” исторгается…))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень