26.01
2022

Про це повідомив начальник УЖКГ міста Михайло Сулятицький.

– Увечері 14 січня на Соборній площі поривом вітру було зламано головну міську ялинку. Не витримала центральна металева опора і вона “склалася” навпіл, – сказав він. – Після того, що сталося, було створено спеціальну комісію, яка обстежила стан конструкції. Висновок – ялинку треба міняти.

По-перше, їй вже близько 10 років і останні роки вона потребувала постійного ремонту – з ялинових “лап” обсипалися голки, іржавів і лопався скріплюючий дріт. Все це доводилося “латати” та докуповувати елементи конструкції.

По-друге, навіть якщо ми відремонтуємо центральний стовбур, потрібно буде робити експертизу всієї металевої конструкції щодо подальшого безпечного використання. Це недешева процедура.

Тому немає сенсу “латати” те, чому вийшов термін служби. До речі, розмови про необхідність заміни ялинки точилися ще минулого року.

Щодо гірлянди, то її пошкодження незначні, ми все відновили, і вона придатна до використання. Частково розбилися ялинкові іграшки. Ті, які підлягали відновленню, ми відремонтували, частину доведеться докуповувати. Також того вечора було зірвано одну з двох гірляндових куль, що стояли біля ялинки. Вітром її віднесло аж на зелену зону. На жаль, після того, що сталося, куля не підлягає відновленню і буде списана.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень