9.01
2017

   18 грудня 2016 року зразковий художній хореографічний колектив «Усмішка» (керівник В. Г. Черкаська) здобув подвійну перемогу на Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Різдвяний бал» у місті Харкові.

   Фестиваль проходив на сцені Національного театру опери та балету і висвітлювався харківською медіа-компанією «Репортаж». На конкурсну програму було представлено 126 номерів від хореографічних колективів з усієї України. На суд журі та гостей фестивалю «Усмішка» представила два номери у віковій номінації 12-15 років: «Зимові розваги» – у категорії «Народна стилізація» та вальс «Фантазія» у «Довільній танцювальній категорії».

     За підсумками журі зразковий художній хореографічний колектив «Усмішка» став переможцем у «Довільній танцювальній категорії», нагороджений кубком і Дипломом лауреата 1 ступеня та посів друге місце у категорії «Народна стилізація» й отримав кубок та Диплом 2 ступеня. Крім цього, колективу було вручено сертифікат суспільного об’єднання «Харківська обласна ліга танцю» та міжнародної фестивальної агенції Color Life, що надає можливість безкоштовної участі у міжнародних фестивалях «Кришталева троянда» та «Європейська весна». Всі учасники колективу отримали персональні дипломи та медалі учасників фестивалю.

   Незабутні враження залишилися у вихованців «Усмішки» від подорожі до Харкова. Діти мали змогу продемонструвати свої таланти на професійній сцені, отримати досвід, переглянувши виступи інших конкурсантів, а також прогулятися містом напередодні свята Миколая, завітавши до Резиденції Діда Мороза, помилуватися міською красунею-ялинкою та алеєю Сніговиків.

   Вихованці колективу «Усмішка», батьківська рада та керівник щиро дякують за спонсорську допомогу голові міської організації партії «Відродження» А.М. Кіману, депутату Олександрійської міської ради В. В. Дожджа-нику, помічнику депутата Олександрійської міської ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» М. Г. Замриці, голові фермерського господарства «Джерело-2» С. П. Баранцю, директору заводу ПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» М. М. Сулятицькому.

Батьківська рада колективу

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень