12.02
2015

Як вже повідомлялося раніше, в Олександрійській ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства “Україна” щороку традиційно проводиться шаховий турнір під назвою “Різвяні зустрічі”. Не був винятком і нинішній рік: нещодавно завершилось підведення підсумків чергового заходу, яке стало своєрідним міні-святом.

Отже, учасники змагання виступали у трьох групах згідно з їх спортивною майстерністю. У групі “А” (І – ІІІ розряди) перемогли відповідно Артем Крамаренко, Захарій Пазинич та Святослав Гордієнко.

Перемогу у групі “В” (ІІІ – ІV розряди) здобули відповідно Богдан Кодак, Володимир Кіценко та Дар’я Шевченко (до речі, вона вперше виконала норматив ІІІ розряду).

У групі “С” (IV розряд та учасники без розрядів) перше місце – за Родіоном Семаньківим, друге – за Данилом Якименком, третім був Кирил Бєлий.

Як завжди, визначалась переможниця у номінації “Принцеса шахових різдв’яних зустрічей” – нею стала Альона Тимошевська. Переможцям і призерам були вручені дипломи, медалі, цінні призи, кубки, а в старшій віковій групі – ще й грошові премії. Крім того, пам’ятні сувеніри отримали наймолодший учасник Назар Кліщевський та визнана перспективною спортсменка Каріна Мулюкова. Підготував юних шахістів тренер ДЮСШ ФСТ “Україна” Григорій Івасенко.

Як зазначають організатори турніру, святковий настрій присутнім на завершальному етапі турніру допомогли створити батьки спортсменів, а також приватні підприємці Сергій Моцний та Геннадій Замрика. Вони також забезпечили і призовий фонд змагання, за що учасники, їх батьки та організатори заходу висловлюють подяку.

О.Наріжний

.

коментарів 5

 • ОбОрО ТеНь пишет:

  «Різдв’яні зустрічі» в феврале? о_0

  Мне нравится! Thumb up 0

 • ОбОрО ТеНь пишет:

  и апостроф, кажется, лишний

  Мне нравится! Thumb up 0

  • oxyk пишет:

   то то западноукраински. Порох сказал, что галичане это основа государственности, теперь их диалект является официальным украинским языком. все правильно. раз мы малороссы не украинцы, то будем разговаривтаь на русском. а украинский пусть будет таким, как его видят единственно правильные украинцы – галичане.

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Только что обратил внимание , что под сообщением пользователя сайта, появилась строчка : “мне нравится”.
  К админу “ОТ” — думаю, что эту строчку надо сделать меньшим шрифтом, нежели сам текст сообщения … А то сливается , не очень смотрится. ИМХО.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • ОбОрО ТеНь пишет:

  Эта кнопка для лайков вообще не нужна, имхо. Пусть словами выражают свои мысли

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень