15.02
2019

Таку думку висловили учасники Всеукраїнської наради редакторів, яку організувала Національна спілка журналістів України. Захід, що відбувся 12 лютого в Києві, зібрав понад 120 редакторів з усієї країни.
Під час обговорення реального стану справ друкованих видань йшлося про непартнерські дії АТ «Укрпошта», яка фактично зриває розрахунки із редакціями за передплату, невчасно здійснює доставку видань, скорочує мережу відділень поштового зв’язку, встановлює невиправдано високі тарифи на свої послуги.

Усе це вже спричинило кризу в галузі друкованих ЗМІ. Як зазначають видавці, газета для українського читача стала розкішшю, а редакції опинилися на межі виживання, говорили учасники наради. 
На глибоке переконання редакторів видань, вирішити ситуацію без негайного втручання уряду, зокрема, без державної цільової програми підтримки друкованих ЗМІ, неможливо. 
За підсумками наради, учасники підтримали вимогу перед Наглядовою радою АТ «Укрпошта» щодо відставки гендиректора Ігоря Смілянського. 
А також вирішили рекомендувати уряду України накласти мораторій на закриття поштових відділень і скорочення персоналу Укрпошти; призначити незалежний аудит поштових тарифів на передплату й доставку періодичної преси, створивши комісію і занісши до її складу, зокрема і представників Національної спілки журналістів України; Даже проиграв, радостное настроение не покидает игрока онлайн казино с минимальными ставками. Нужно читать статьи про секреты игры бук оф ра и тогда шансов на победу будет намного больше. В сети полно информации о секретах book of ra, но далеко не все пользуются этой информацией. Классика остается в сердцах всех игроков.розробити та схвалити цільову програму державної підтримки друкованої преси в Україні; внести зміни до Держбюджету на 2019 рік, виділивши кошти на одноразову фінансову допомогу реформованим ЗМІ; скасувати державне мито на газетний папір імпортного виробництва, а також розглянути можливість виготовлення власного паперу тощо.

Ирина Балашова‎ 

Один комментарий

  • Приречений пишет:

    А не здається Ірині, що пошта САМА гине, із затяжною агонією…
    Так як багато чого вже загинуло у муках і без, швидко і повільно, об”ективно і по-злодійські…
    І що стенаніями, воззваніями, і підписаніями(бо нам же пристяжним дискомфорт!), системний віз деградації вже не зупинити!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень