21.03
2016

18 березня, в залі засідань Олександрійської районної державної адміністрації учасникам антитерористичної операції вручили дозволи на отримання земельних ділянок.

Документи особисто вручав виконуючий обов’язки начальника Держгеокадастру в Кіровоградській області Вадим Чувпило, який привіз з обласного центру  81 наказ на розробку проектів на земельні ділянки, а також на право власності земельними наділами для учасників АТО.

– Не для того бійці захищали державу, щоб потім, по поверненню, вести боротьбу з бюрократичним апаратом. І зараз кожного дня в управлінні кадастру видається певна кількість документів. Щоб прискорити цей процес,  ми також виїжджаємо в райони  та здійснюємо видачу наказів  на місцях, – повідомив представник обласного Держгеокадастру.

Ситуація стосовно видачі документів на отримання гарантованих державою  земельних ділянок, справді, зрушила з місця. Про це під час зустрічі  говорили  і деякі   присутні у залі бійці, підтверджуючи той факт, що   свої заявки у Держгеокадастр  вони подавали майже рік тому. Один з таких – Олександр Ковальов з Шарівки, демобілізований боєць 43-го батальйону. Свої  документи він подав ще у травні 2015 року, і лишень зараз  зміг отримати необхідну відповідь на оформлення земельного наділу.

Учасники АТО задоволені тими  позитивними зрушеннями,  що відбулися у системі роботи обласного управління Держгеокадастру. Тепер там   кожного дня  видають близько 100 наказів на отримання земельних ділянок бійцями, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

«Сільський вісник»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень