4.09
2019

Ярмарок проводитиметься у рамках проекту Міністерства культури України “Малі міста – великі враження” та за підтримки облдержадміністрації. Про це йшла мова на засіданні обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності під керівництвом т.в.о. голови ОДА Світлани Лобанової.

Як повідомив голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев, на проведення ярмарку виділено більше мільйона гривень, з них 700 тис. грн. профінансує міністерство, понад 300 тис. грн. – місцева громада.

Запрошують представників народних промислів, виробників та продавців крафтових виробів, сувенірної продукції, прикрас, побутових речей та оздоблення з Кіровоградщини та усіх куточків Укрїни. Ярмарок буде поділений на різні локації. Зокрема організатори ярмарку представлять для учасників і відвідувачів фуд-локації з різноманітними смаколиками, локації для дітей, фотозони та багато іншого.

Заплановано ділову програму на тему розвитку малого підприємництва та зеленого туризму, проведення майстер-класів, програму для маленьких відвідувачів. Також відбудеться концерт за участі творчих колективів та відомого українського рок-гурту «KOZAK SYSTEM».

Участь у Ярмарку безкоштовна. Для цього необхідно зареєструватись до 10 вересня на веб-сайті Приютівської громади.

Сайт ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень