23.07
2020

На території приватного господарства хвора на сказ собака покусала трьох осіб. Інцидент стався минулого тижня у Протопопівці. Наразі потерпілим, зокрема одній контактній особі надається антирабічна допомога у КНП «Олександрійська ЦРЛ».

В ході  розслідування було встановлено, що за вакцинацією на сказ власники тварини не зверталися. На даний час проводяться ветеринарно-санітарні заходи з метою ліквідації вогнища сказу, в тому числі, щеплення тварин, сприятливих до сказу.

Як повідомили в Олександрійському управлінні Головного управління ДПС у Кіровоградській області, епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Олександрійському районі залишається складною. Природні вогнища сказу існують практично на всій його території.

Так, за шість місяців 2020 року в населених пунктах району захворіло на сказ три домашні тварини. Загибель цих тварин можна було б попередити, якби їх власники виконували свої обов’язки, що зазначені у пункті 6 «Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах».

Приютівська громада

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень