21.12
2020

24 грудня з 14.00 до 18.00 в ПК «Світлопільський» пройде благодійна виставка-ярмарок альтернативних ялинок, де всі бажаючі зможуть придбати вподобану новорічну красуню. До продажу буде представлено більше 30 оригінальних поробок.

На захід запрошуються меценати, філантропи, спонсори та всі зацікавлені олександрійці.
Мета такого благодійного проєкту багатогранна. Із одного боку – це чудова можливість для благодійників міста підтримати талановитих дітей та молодь. Придбану ялинку власник зможе встановити у своєму офісі або біля нього, що стане влучною рекламою його спонсорської діяльності. А для закладів освіти – це вдалий приклад, який вчить збирати кошти для власних потреб.
Тож наразі в Олександрії триває міський конкурс «Альтернативна ялинка», який проводиться за ініціативи виконавчого комітету Олександрійської міської ради. Участь у змаганні беруть колективи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста.
За правилами конкурсу альтернативні ялинки дозволено виготовляти з використанням природних та декоративно-ужиткових матеріалів, наприклад, лози, паперу, дроту тощо. Учасників також не обмежують і в техніці виготовлення. Головне – альтернативна красуня має бути зроблена з підручних матеріалів та оздоблена новорічними та різдвяними прикрасами.
Окрім можливості продати свій виріб на благодійному ярмарку, переможці конкурсу також отримають цінні призи від міського голови Сергія Кузьменка.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень