21.04
2021

За даними Олександрійського районного відділу поліції 20 квітня о 18.20 у приміщенні офісу, який належить двом сільгосппідприємцям, внаслідок необрежного поводження пролунав вибух предмету, зовні схожого на гранату. 

За попередніми даними, в момент події в приміщенні перебувало троє осіб, конфліктів між ними не відбувалося. У результаті вибуху один громадянин отримав тяжкі травми, інший – осколкові поранення.
58-річного чоловіка було терміново доправлено до лікувального закладу. Сьогодні, 21 квітня, від отриманих травм він помер. 

У цей час у приміщенні знаходився президент футбольного клубу “Інгулець”, генеральный директор ООО “Агрофирма Пятихатская” Олександр Поворознюк, який прокоментував вибух:

“Я ЗАЇХАВ ДО ДРУЗІВ, МИ ЧАСТО ЗУСТРІЧАЛИСЯ, ТО В НАРДИ ГРАЛИ, ТО ПРОСТО СПІЛКУВАЛИСЯ. МИ СИДІЛИ РОЗМОВЛЯЛИ, ЖАРТУВАЛИ, РОЗПОВІДАЛИ АНЕКДОТИ. РАПТОМ ОДИН З МОЇХ ДРУЗІВ ДІСТАВ ТА ПОКЛАВ НА СТІЛ БОЙОВУ ГРАНАТУ. ПОТІМ ЗАБРАВ ЇЇ ТА ПОКЛАВ СОБІ У КИШЕНЮ І ВОНА ВИБУХНУЛА. МЕНЕ НАКРИЛО СТОЛОМ. НА МЕНЕ ЗІ СТІНИ ВПАЛИ ІКОНИ, МЕНЕ ПРИСИПАЛО. Я НЕ ПАМ’ЯТАЮ, ЯК МЕНЕ ВИТЯГЛИ НА ВУЛИЦЮ. НЕ ЗНАЮ, ЯК ВИЖИВ. ВІДРАЗУ ВИКЛИКАЛИ ПОЛІЦІЮ ТА ШВИДКУ ДОПОМОГУ”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень