2.03
2016

Питання фінансової підтримки реформ у галузі охорони здоров’я було обговорено на засіданні колегії облдержадміністрації у ході розгляду завдань із виконання бюджетів області за 2016 рік.

–Сьогодні маємо у півтора рази вищий показник наявності ліжко-місць у стаціонарах, ніж той, що визначений відповідною постановою Кабінету Міністрів України, – зазначив голова облдержадміністрації Сергій КУзьменко.

Прокоментував ситуацію та висловив пропозиції щодо оптимізації у лікарняних закладах області директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко:

– Дійсно, у лікарнях області показник забезпечення ліжкового фонду на сьогодні складає 89,9 ліжка на 10 тисяч населення. За рахунок того, що минулого року до обласних закладів охорони здоров’я приєдналися відомчі лікарні, цей показник залишився високим, хоч і було вжито заходів стосовно скорочення ліжок, – зазначив Олег Рибальченко. – Постанова Кабінету Міністрів України доводить нормативний показник забезпечення ліжками для медичних закладів держави до 60 на 10 тисяч населення. Низкою підзаконних актів буде визначено кількість лікарняних ліжок за профілями, які необхідні населенню.

Директор департаменту зазначив, що під час проведення співбесід з головами райдержадміністрацій було доведено показники забезпечення ліжкового фонду для кожної території. Також він підкреслив, що на 2016 рік фінансовий ресурс на галузь охорони здоров’я визначено вже з урахуванням показника 60 лікарняних ліжок на 10 тисяч населення, тому для раціонального використання коштів буде проведено оптимізацію.

Сайт ОДА

, , .

коментарі 2

 • Товарищ пишет:

  “…буде проведено оптимізацію…”

  Ну сказали бы честно – сокращение.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Кількість населення іще б оптимізувати…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень