23.07
2020

Територіальне відділення філії Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» припинило свою діяльність попри численні спроби керівництва Новопразької ОТГ зберегти його для потреб жителів.

Щоб зберегти єдине на всю громаду відділення банку, від імені голови Новопразької селищної ради були направлені листи до керівництва Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» та на адресу Кіровоградської обласної державної адміністрації з проханням не залишати населення Новопразької ОТГ без якісного банківського обслуговування.

У листі керівництво Новопразької ОТГ наголосило, що у громаді проживає понад 9000 тисяч людей, а найближче відділення банку знаходиться за 20 кілометрів, у місті Олександрія. Жителі пенсійного віку не завжди можуть скористатися послугами платіжного терміналу чи мобільних сервісів. Тому закриття відділення може призвести до соціальної напруги у громаді. Натомість Новопразька селищна рада пообіцяла всіляко сприяти та підтримувати функціонування відділення у Новій Празі.

На жаль, усі прохання керівництва Новопразької ОТГ не були почуті. Банківське відділення закрили, мовляв, через неприбутковість підрозділу. Натомість встановили єдиний банкомат «Ощадбанку» на всю громаду, який поки що не працює.

НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень