7.04
2016

При фізіотерапевтичному відділенні Міської лікарні №1 розпочав роботу кабінет водолікування.

Тут надаються процедури з використанням душу Шарко, циркулярного і висхідного душу. Водолікування вкрай корисне для пацієнтів, що мають захворювання опорно-рухового апарату, нервової, лімфатичної та ендокринної систем. Протягом дня послугами кабінету можуть скористатися близько 20 відвідувачів, повідомляє сайт міськради.

Капітальний ремонт кабінету, придбання і встановлення обладнання для водних процедур було здійснено у 2013 році за кошти міського бюджету. Тривалий час відкритим залишалося питання підключення водонагрівальної техніки до електромережі через неузгодженість з обленерго, адже за підрахунками підприємства вартість робіт становила 225 тис. грн. Головний лікар Міської лікарні №1 В.Приходько разом із фахівцями знайшли компромісне рішення і після проведення повторних розрахунків на необхідні роботи з підключення було витрачено близько 8 тис. грн.

За словами С.Цапюка, у найближчих планах міської влади: придбання підводного душу-масажу та розширення спектру послуг для лікування пацієнтів за допомогою спеціальних грязей.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень