15.10
2020

13 жовтня було зроблено 49 ПЛР-тестів, виявлено 30 позитивних результатів, із них 27 футболістів та персонал ФК «Олександрія».

15 футболістів на самоізоляції за місцем проживання батьків, 11 спостерігаються у сімейних лікарів м.Олександрії, 1 – районної лікарні. У всіх футболістів та працівників клубу температура в межах норми, симптомів захворювання немає.
Також 13 жовтня проведено 48 тестів на ІФА, із яких 7 – позитивні. Четверо пацієнтів уже перехворіли, а у трьох – гостра стадія COVID-19.
Станом на 15 жовтня в Олександрії на самоізоляції перебуває 29 хворих на коронавірус і 19 – лікуються в інфекційному відділенні.
Сьогодні з пневмонією у стаціонарах знаходяться 96 хворих, із яких троє під апаратами тучної вентиляції легень. Амбулаторно від пневмонії лікуються 225 пацієнтів.
В учня 2-го класу ЗНЗ №6, який знаходився у стаціонарі дитячої лікарні, був виявлений коронавірус. Оскільки школяр уже хворіє з 2 жовтня, то вчитель та учні класу перебуватимуть на самоізоляції 15 і 16 жовтня. За інформацією інфекціоністів, закривати школу на карантин немає підстав.
Загалом, за інформацією управління освіти, на сьогодні 5,9% учнів хворіють на ОРВІ. А для введення карантинних заходів кількість хворих повинна складати не менше 20%. Тож в Олександрії необхідності відправляти дітей на канікули немає.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень