6.05
2019

7 травня в Олександрії відбудеться традиційна розважально-інтелектуальна гра «Ігри розуму». Організаторами битви виступають FM-радіо «Маяк» і громадська організація «Нова Хвиля», якій саме в цей день виповнюється 10 років.

Команди змагатимуться у знаннях, швидкості мислення, логіці, не забуваючи про почуття гумору і кмітливість. Питання для бажаючих позмагатись будуть стосуватись кіно, спорту, музики, історії та сучасності Олександрії, а також відомих особистостей.
Наприкінці гри кожна команда і кожен учасник гри отримають подарунки та відзнаки. Крім того, абсолютних переможців буде нагороджено перехідним Кубком «Ігри розуму».
Інтелектуальна битва відбудеться за підтримки організатора – радника міського голови Володимира Дожджаника:- Кілька років тому ми відродили в Олександрії турнір «Ігри розуму», аби задіяти молодь, студентство, зацікавити їх, дати можливість чудового вихідного дозвілля з користю – це наша спільна мета сьогодення. Так сталося, що цього року турнір присвячується десятій річниці існування нашої організаціі «Нова Хвиля». Таким чином ми прагнемо об`єднати навколо себе молодь, аби показати, що існують корисні розваги, які додають нових знань, досвіду, вчать умінню швидко мислити, – розповів В.Дожджаник.
«Ігри розуму» відбудуться 7 травня в Палаці урочистих подій о 16:00. Для реєстрації всі бажаючі можуть звертатися за телефоном 050 031 00 97 або 066 333 53 97.

Вільне слово

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень