2.02
2021

Три завдання для Сакари

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Сьогодні, 2 лютого, в актовій залі міської поліклініки медикам міста представили нового начальника управління охорони здоров‘я – Тамару Сакару.

Знайомити лікарів з їх новим очільником приїхав міський голова Сергій Кузьменко та його заступники.

Кузьменко сказав, що Тамара Сакара знає свою подальшу роботу, бо раніше активно займалась питаннями соціальної сфери. Також протягом місяця вона проходила стажування на новій посаді. (Для довідки: Сакара обіймала посаду начальника управління ПФУ в Олександрійському районі, була заступницею та першою заступницею голови Олександрійської РДА, очолювала Петрівську райдержадміністрацію, а протягом останніх п’яти років працювала на посаді голови Петрівської районної ради).

Сергій Анатолійович окреслив найважливіші завдання нового керівника. Це, перш за все, кадрове питання (в галузі охорони здоров’я Олександрії працює 291 лікар і 751 медичні сестри. Проте забезпеченість лікарями складає лише 70,6% від потреби). Тож сьогодні треба шукати молодих спеціалістів, заоохочувати їх працювати у нашому місті та створити належні умови для роботи.

Друге завдання – поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів. Третє питання – боротьба з Covid. Це реальний виклик нам усім, тож треба прикласти максимум зусиль для захисту лікарів, їх пацієнтів та всіх мешканців міста.

Сергій Кузьменко доручив управлінню охорони здоров’я розробити програму розвитку галузі, в якій урахувати підтримку та захист медиків.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень