20.10
2018

Про це на прес-конференції в п`ятницю, 19 жовтня, повідомив міський голова Степан Цапюк.

283b88ce423e8f577a6efb653928bb72.jpgТож при середньодобовій температурі повітря протягом двох днів +8 градусів буде розпочато опалювальний сезон. Наразі середньодобова температура становить +15. Завдяки автономним котельням, що опалюються твердим паливом, уже подається тепло у школи, дитячі садочки та заклади охорони здоров’я. Як зазначив під час зустрічі з журналістами С.Цапюк, у відповідь всім, хто критикує задимленість міста від цих котелень -викиди від спалювання деревини у 10 разів менші від викидів при спалюванні газу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що КП “Теплокомуненерго” знаходиться в списку підприємств, яким через борги не нададуть ліміти на газ на опалювальний сезон 2018/2019. Слід зазначити, що борги населення міста по теплу за минулий опалювальний сезон і попередні роки становлять тридцять мільцонів гривень. Борги суттєво зросли у минулому опалювальному сезоні, коли значно зросли тарифи.

Кіра Давидова

коментарі 2

 • Хома не вірячий пишет:

  От зрозуміло, і на 100% правдиво те, що Він про викиди сказав!…
  Дійсність на жаль інша. Це легко перевіряється запитом до Чародійника Гугле.
  Інфа від вчених-дослідників з питання забруднюючих, шкідливих викидів від згорання природнього газу і найкращих дров по кількості, відрізняється майже у чотири рази. (з трьох раз вгадайте -на чию користь, газу? чи дров?))
  Можна поцікавитись заодно і теплотворною здатністю, вигідністю способів транспортування, складування, використання…
  А сказати можна все що завгодно, -язик без кісток, не зламається))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Незнайка пишет:

  Благая весть.(правда не первая, Варфоломей с Томосом ей дорогу перебежал))
  Вот не давали, не давали…и вдруг перестали не давать и дали. Объяснение есть какое-нибудь? Или это игра такая предзимняя. – Сначала на лыжах покатайтесь, а снежку попозжее подсыпем?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень