3.10
2023

Південнокорейський бренд випустив перший телефон у 1991 році. Пізніше компанією було освоєно технологію створення смартфонів, які поступово еволюціонували до сучасного вигляду та спектру можливостей.

Телефони Самсунг — це квінтесенція продуктивності, автономності та екранів із насиченою, соковитою передачею кольорів. Деякі з користувачів порівнюють якість фотографій та відеороликів, знятих на камери із самсунгівською оптикою, із результатами роботи фотокамер айфонів.

Смартфони Samsung мають відчутний баланс за ціною та якістю, тому в асортименті пристроїв кожен знайде для себе відповідний за параметрами девайс. Ви можете вигідно придбати Самсунг 128 ГБ за ціною від 5 000 грн.

Які технології застосовують розробники бренду? Які функції є їхньою візитівкою у світі сучасних технологій? Зібрали цікаву інформацію в статті.

<h2>Два топових типи дисплеїв</h2>

Виробник розробив декілька патентованих технологій, на основі яких створено інноваційні матриці.

  • PLS — розроблявся як альтернатива IPS. Має підвищену щільність пікселів, транслює чітке та яскраве зображення, яке добре видно з будь-якого кута огляду. Таку матрицю характеризує низька затримка відгуку на дії користувача, а також висока енергоефективність.
  • Super AMOLED — найбільш просунутий тип дисплеїв від Samsung. Головна перевага — можливість відображати ширшу гаму кольорів (до 35% більшу, ніж у матрицях Super IPS). Час відгуку — 0.01мс, кути огляду зберігаються за горизонталлю та вертикаллю на 180 градусів. Оскільки немає необхідності додаткового підсвічування, пристрої мають максимально тонкий корпус.

<h2>Топ-4 класних можливості в смартфонах Самсунг</h2>

Використання сучасних гаджетів від південокорейського бренду — це суцільний комфорт, інтуїтивна зрозумілість та максимальна конфіденційність. Більшу частину часу користувач проводить у взаємодії з дисплеєм. Тому бренд Samsung зосереджує особливу увагу на екранних технологіях.

  1. Alive Display — вбудовані датчики освітлення відстежують рівень освітленості приміщення та змінюють яскравість дисплея. Це знижує втомлюваність очей під час тривалого використання смартфона та зберігає високий рівень читабельності екрану навіть за дуже сонячної погоди.
  2. Нотатки на вимкненому екрані — зручна функція для тих, хто хоче пам’ятати про всі справи, але не має часу ретельно їх записувати. Усе, що потрібно зробити користувачу — це витягти стилус S Pen та просто записати інформацію на вимкненому екрані. І ця замітка збережеться в архів, з якого ви можете її дістати для внесення в розклад дня чи список придбань.
  3. Ultra Power Saving Mode — енергоощадний режим, що дає змогу продовжити автономну роботу девайса до 24 годин на заряді в 15%. Для цього автоматично вимикаються деякі функції, заставка змінюється на темний фон.
  4. Режим мультизадачності — дає можливість відкрити кілька застосунків чи документів для одночасної роботи. Є можливість відкрити два спліт-вікна та 4 спливаючих діалогових.

Сучасні смартфони Самсунг— практичні та зручні для активного використання і вирішення широкого кола завдань.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень