29.01
2019

Вчора, 28 січня, відбулося позачергове засідання обласної ради. Депутати ухвалили низку змін до бюджету. Одним з важливих рішень було спрямування ресурсу з обласного бюджету на стабілізацію роботи ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

Підприємство неодноразово повідомляло про намір підвищити тарифи на воду для населення до понад 30 гривень. Депутати Олександрійської міської ради кілька разів намагалися чинити опір цьому підвищенню, надсилаючи колективні листи та вимагаючи ознайомлення зі складовим и тарифу на воду.

Та ситуація поки що вирішилася шляхом надання фінансів підприємству з бюджету. Дефіцит в “Дніпро-Кіровоград” виник у зв’язку зі змінами у законодавстві щодо нових правил продажу електроенергії.

“Тепер за рахунок додаткового фінансування буде покрита різниця в тарифах, що дозволить не підвищувати ціну на послуги водопостачання і водовідведення до рівня економічно обґрунтованої”, – сказано в офіційному повідомленні Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, нині для населення діє тариф 25,908 грн. (водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем)

К.Давидова

Один комментарий

 • Склероз пишет:

  Это было…было… (из воспоминаний)
  “Денежной реформы не будет!”
  -Успокоил всех министр финансов в четверг вечером…-“до пятницы!”- добавил утром.
  (Кажись Митюков, его фамилиё)
  У наших коллективних брехунів “ресурса обласна”, де візьметься? Ніхто не признався? Хто дасть, чи буряки сапатимуть?
  (до відома – дефіцит тільки ПФУ на 19-й рік – 167млрд.грн!, -компенсується з держбюджету)

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень