29.07
2019

Про це сьогодні під час апаратної наради в ОДА наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.

 «З урахуванням вимог постанови КМУ органи місцевого самоврядування повинні забезпечити здійснення перерахунку тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення міст Кропивницький, Олександрія, Світловодськ до 01 вересня. За його словами «відповідне рішення має бути прийняте по Кропивницькому, де зараз 1 Гкал тепла коштує 2129 грн. 8 копійок, тобто здешевлення має відбутися на 729 грн. 8 коп., Олександрії де 1 Гкал – 1712 грн. 20 коп. здешевлення повинно бути на 312 грн. 20 коп. і Світловодську, де 1 Гкал – 1763 грн. 86 коп. і здешевлення має відбутися на 363 грн. 86 коп. Зрозуміло, що для підприємств повинні бути виставлені відповідні компенсатори», – сказав Коваленко.

Також він розповів, що оснащення лічильниками теплової енергії в області складає 56,7% – це найгірший показник в Україні. Коли місто Долинська має 100%, Власівка – 100%, більше 70% Олександрія, Кропивницький – 48,5%, Світловодськ – 52,3%., це означає, що підприємство буде сплачувати 1% штрафних санкцій, відповідно до тієї суми на яку відпущено тепла тим споживачам, де немає комерційного обліку тепла.

Сайт ОДА

Один комментарий

  • Допитливий пишет:

    Чи означає це, що економічно обгрунтовані тарифи, встановлені органами місцевого самоврядування з подачі НКРЕКП(регулятора визнаного КС не Конституційним утворенням), тепер будуть відшкодовуватись із бюджетів міст на суму вказаного здешевлення відповідно? Якщо так, тоді…
    – Яким чином це здешевлення на централізоване опалення вплине на опалення приватного сектору? Бо їх право на бюджетні кошти однакове з мешканцями БКБ – тергромада формує бюджет зі своїх податків за рівними умовами! А витрачає зібране що?, – кривокособоко? Як сорока-білобока у Наталі Забіли?))
    Якось дивно губернські роздають граничні благодаті від позорного дембельського Уряду))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень