9.10
2022

Свято Укрпошти

Рубрика: Новости. Автор: Olena

9 жовтня олександрійські поштарі відзначають своє професійне свято. У переддень свята ми зустрілися з територіальним менеджером Укрпошти Оленою Бакун, і вона розповіла про роботу пошти, зокрема, Олександрійської під час війни.

– Наші працівники можуть пишатися тим, що жодного дня Укрпошта не припиняла свєї роботи, незважаючи на ситуацію сьогодення, – розповідає Олена Геннадіївна. – Як відомо, з початку російської агресії повсюдно були порушені логістичні ланцюги, закривалися установи та підприємства, але Укрпошта зуміла згрупувати, зберегти та розширити свій потенціал, налагодити шляхи доставки, отримання вантажів та кореспонденції. Також ні на день не припинялися соціальні виплати, надавши фінансову підтримку населенню. Незважаючи на те, що було закрите авіаційне міжнародне сполучення, нам вдалося налагодити логістику наземних перевезень, тож усі послуги міжнародних доставок працюють у повному обсязі. Отже події останніх місяців показали, що наша компанія є не тільки гарантом своїх зобов’язань, а ще й набирає обертів розвитку.
Особливо треба відмітити роботу на прифронтових територіях, які перебували і перебувають під обстрілами або були захоплені. На сьогоднішній день для багатьох громад ми є єдиним зв’язком із зовнішнім світом. Адже у наших відділеннях можна не тільки отримати фінансові виплати, зробити відправку або отримання кореспонденції, а й здійснити покупки найнеобхідніших товарів.
До речі, стосовно зв’язку зі світом, то це стосується не тільки прифронтових територій, а й віддалених сіл Олександрійського району та територій, які входять у зону нашого обслуговування. Ця територія велика – найвіддаленіша точка знаходиться більше як за 70 кілометрів від Олександрії. Є села, де проживає кілька, а то й одна родина. У цих населених пунктах відсутня будь-яка інфраструктура, і лише завдяки нашій службі вони можуть отримувати соціальні виплати, кореспонденцію, необхідні товари й продукти.
Треба зазначити, що за останні два роки Укрпошта зробила наймасштабніше оновлення та ребрендинг за весь час свого існування. Одне з нововведень – впровадження виїзного поштового відділення, яке дає можливість отримати мобільне обслуговування клієнтів. Від того часу пройшов рік, і нововведення показало, що такий крок себе виправдав. Сьогодні самі найвіддаленіші села або інші населені пункти мають можливість отримувати послуги, не виїжджаючи до міста. Тож зараз ми відкриваємо нові маршрути до населених пунктів, де ще немає такої форми обслуговування.
Гарно себе зарекомендували і нові придбані автомобілі марки «Сітроен». Машини надійні та комфортні для співробітників пошти, яким доводиться проводити у дорозі по 6-7 годин.
Незважаючи на те, що наша Україна переживає воєнні часи, ми максимально орентуємось на стрімкий розвиток виробництва та обслуговування, пдтримуємо бізнес, громадян та ЗСУ, робимо все, щоб максимально наблизити нашу Перемогу! Зараз найбільші зусилля всіх відділень спрямовані на допомогу вимушено переселеним громадянам. На нас лежить відповідальність за своєчасні соціальні виплати цій категорії українців. Крім цього, ми за власною ініціативою допомагаємо людям, які прибувають до Олександрії, у розселенні та благоустрої.
На сьогоднішній день у місті працює шість відділень, деякі отримали повний ребрендинг, у планах на наступний рік – відкриття ще одного відділення на вулиці 6 Грудня в районі так званої Тинди. Нещодавно головне олександрійське відділення Укрпошти тимчасово перебралось у нове приміщення, що розташоване у тому ж самому будинку. Воно менше, проте більш комфортне та зручніше для клієнтів. До того ж, тут зроблений ремонт, який відповідає євростандартам.
Я сказала «перебралися у нове приміщення тимчасово», тому що знаємо: війна скоро закінчиться, і ми зможемо зробити реставрацію та ремонт для персоналу і відвідувачів у головній залі поштамту. А поки що всі зусилля спрямовані на Перемогу!
Користуючись нагодою, вітаю колектив олександрійських поштарів (а це майже 300 співробітників) з професійним святом. Дякую за вашу відданість справі та професіоналізм!

В. Петренко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень