8.08
2021

Свято у Приютівці

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Вчора, 7 серпня, Приютівська громада святкувала свій День народження. З цього приводу відбулися численні заходи з концертною та розважальною програмою, спортивними змаганнями, дискотекою та поздоровленнями від друзів громади.

Привітати з четвертою річницею ТГ приїхали представники Олександрійської та інших громад, депутати різних рівнів та громадськості. Серед них був і помічник народного депутата Верховної Ради Олега Воронько – Анатолій Тримбач. Разом з привітаннями він повідомив і приємну новину від депутата ВР: «Цього року буде збудований міст через річку Інгулець на Войнівському водосховищі біля Цукрового заводу. Для цього була виділена субвенція Кабміну на розвиток громади у сумі 10 млн гривень. Ці кошти надійдуть громаді завдяки зусиллям Олега Воронька, який обіцяв посприяти вирішенню гострої проблеми – налагодження сполучення між селами, мешканці яких багато десятиліть були вимушені користуватися єдиною переправою – старим поромом.

Сам депутат Верховної Ради не зміг бути присутнім на святі, тож надіслав поздоровлення через свою сторінку у Фейсбук: «Вітаю жителів Приютівської громади зі святом з нагоди створення! Чотири роки тому майже 12 тисяч мешканців з різних селищ об’єднались в одну потужну одиницю – Приютівську Об’єднану Територіальну Громаду задля суспільного розвитку себе і України в цілому.

 Громада має чималі досягнення в аграрній сфері та промисловості. Розвиває туристичну привабливість. Приютівська ОТГ є гарним прикладом реформи децентралізації в дії і вже вирішує питання, до яких десятиріччями нікому не було діла. Зокрема до кінця цього року має бути побудований такий довгоочікуваний пішохідний міст між Войнівкою та Приютівкою і я радий, що доклав зусиль до втілення цього проекту.

Тож бажаю всім жителям здоров’я та наснаги в розбудові Громади»!

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень