8.10
2019

Святкові заходи 12 жовтня

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko


Цього дня площа Соборна буде перекрита для руху транспорту. Також будуть зміни у маршрутах автобусів. На площі Соборній з 8:00 до 15:00 години працюватиме Покровський ярмарок. У ярмарку візьмуть участь близько 100 підприємців і товаровиробників з різних областей України.


Відкриття ярмарку відбудеться о 9:00 годині. На олександрійців чекає культурно-розважальна програма від творчих колективів нашого міста і частування польовою кашею та чаєм.
На площі Герої Чорнобиля о 9:30 годині відбудеться покладання квітів до пам’ятного хреста учасникам АТО і ООС, які загинули за нашу країну.
Фестиваль «Козацької слави» розпочнеться о 10:00 на майданчику біля стадіону «Ніка». 24 колективи освітніх закладів змагатимуться у конкурсах на кращий козацький курінь і куліш. Відбудеться фестиваль справжнього українського гумору та сатири «Усівські балагури».
Крім того, відбудуться показові виступи рятувальників «Козак-рятувальник – завжди поруч», вихованців спортивного клубу «СПАРТА-17», а також гратиме духовий оркестр військової частини №2269.
Цього ж дня увечері на площі Соборній відбудеться урочисте відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільного кросу. Захід розпочнеться о 17:00 годині виступом духового оркестру «Роксолана» з м.Кременчука. Після цього відбудеться представлення учасників і команд на власних автомобілях. Очікується близько 56 учасників з України, Молдови і Білорусії. Завершиться церемонія відкриття змагань святковим концертом, що триватиме до 21:30 години.
13 жовтня на трасі Вербова Лоза відбудуться фінальні заїзди учасників чемпіонату.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень