19.01
2016

Свята i враження

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Щастя дарувати дітям казку

Новорічна казка поставлена Палацом культури «Світлопільський» – завжди є подією в культурному житті міста. Уперше наша казка будувалася за мотивами твору Оскара Уальда «Зоряний хлопчик», тому і певною мірою відрізнялася від попередніх казок лаконічністю, конкретикою діалогів персонажів, оптимальною кількістю творчих номерів.

Аби не відволікати увагу малечі від сюжетної лінії казки, постановка складалася з двох частин: казка та розважально-ігрова програма персонажів (казкових героїв) зі своїми маленькими глядачами. Успіх перевершив сподівання: казка «збирала зали» 4 рази.

Дітлахам сподобалося все: і чудові костюми та декорації (художник К. Судакова), і акторська гра театру юного глядача «Апельсин» (керівник – С. Мозгова) і музичне (Р. Волков) та світлове (В. Слісаренко) оформлення казки, і циркові («Цирк молодих»), танцювальні (КСБТ «Олександрит», театр танцю «Уличный балет») та вокальні («Нові імена», «Криниченька») номери.

А розважально-ігрова програма, яку вів Єгор Ющик, не залишила байдужими навіть дорослих.

Ю. СОСНА, директор Палацу культури «Світлопільський», В. ЧЕРНЕЦЬКА, начальник управління культури і туризму міської ради

Дружба єднає нас

Багаторічна дружба об’єднує творчі колективи ПК «Світлопільський» і школу-інтернат що у смт. Пантаївка. Товаришують вихованці закладів і їх дорослі наставники – поміж нами взаєморозуміння і повага, спільність інтересів і творчих уподобань. Кожна зустріч колективів двох закладів стає справжнім святом радості та довіри. В добрих традиціях – вітати друзів зі святами віршами, піснями, творчими програмами.

Нещодавно концертна бригада ПК «Світлопільський» була в гостях у школі-інтернаті. У програмі взяли участь юні аматори народних колективів «Цирк молодих», «Криниченька», зразкового вокального колективу «Нові імена» тощо. Театр юного глядача «Апельсин» привітав добрих друзів з Днем Святого Миколая теплою і сердечною театральною постановкою.

14 січня 2016 р. ПК «Світлопільський» приймав у себе творчий десант школи-інтернату. Юні друзі вітали нас з Новим роком за старим стилем віршами, колядками, щедрівками і цікавою інтермедією за участю фольклорних персонажів: Кози, Меланки, Василя та Снігуроньки з Морозенком (Ю. Перевєрзєв).

Аматори АК «Світлопільський» зустріли виступ друзів бурхливими оплесками, а адміністрація закладу пригостила всіх солодкими подарунками.

Л. ЯВОРСЬКА, художній керівник Палацу культури «Світлопільський», В. ЧЕРНЕЦЬКА, начальник управління культури і туризму міської ради

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень