9.08
2022

Стережіться шприців!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

5-річний син олександрійки Ірини А. проколов ногу використаним шприцом. Пригода сталася 9 серпня у приміщенні будинку по вул. Пролетарська,17 (будівля де розміщена податкова служба, УТОС та інші організації).

Знаючи, що після такого уколу може бути зараження на СНІД чи гепатит, Ірина звернулася до Анатолія Тримбача, керівника БФ “Шлях до життя”, який займається цими проблемами. Разом вони зателефонували до швидкої допомоги. Але замість допомоги отримали пораду диспетчера – витягти голку та пальцями видавити кров. Після цього звернулися до міського інфекціоніста Юлії Крижановської, яка повідомила, що в таких випадках потрібно звертатися до обласного СНІД-центру, оскільки в Олександрії профілактичну допомогу від можливого зараження не надають.

– Коли на прохання Ірини я приїхав на місце події, побачив, що на першому поверсі, прямо біля входу до будівлі, розкидані використані шприци, – каже Тримбач. – Також помітив у цій купі купон організації “Повернення до життя”. Я знаю, що ця організація, розташована в цьому ж будинку, займалася видачою та обміном використаних шприців. Збіг?..

Питання – чому використані шприци не утилізуються, а викидаються де завгодно?

І друге питання – що робити і куди звертатися у разі можливого зараження? Знаю, що раніше у таких випадках у лікарні видавали препарати для профілактики.

коментарі 4

 • Олександр пишет:

  Цікава ситуація. В цьому приміщенні, як тільки розпочалася робота Проєкту з профілактики ВІЛ/гепатитів від БФ “Повернення до життя”, хтось почав з завидною ретельністю майже щотижня розкидати використані шприці на сходинках та біля дверей офісів в цьому приміщенні. Неодноразово працівники БФ “Повернення до життя” викликали поліцію щоб зареєструвати ці факти цілеспрямованого злочину. Також цікаво, що процес розкидання використаних шприців розпочався як тільки БФ “Повернення до життя” розірвав відносити з Тримбачем Анатолієм і переїхав з підконтрольного йому офісу що по вул. Першотравнева, 9. Збіг?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Тримбач просто Гандон який робить заподлянки

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Вася пишет:

  Тримбач просто Гандон який робить заподлянки

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Олег пишет:

  Цей ‘благодій’ тримбач Кончена людина і нарік, так що він може зробити що завгодно!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень