7.09
2021

Для надання послуги патронату Олександрійський міський центр соціальних служб запрошує сім’ї, які готові доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має повнолітнього члена сім’ї, готового бути добровільним помічником, та належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання.

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років. Оптимальний термін перебування дитини в патронатній сім’ї визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

За надання послуг сімейного патронату патронатний вихователь щомісяця отримує винагороду у розмірі 5 прожиткових мінімумів (на даний час ця сума складає
11895 грн) та соціальну допомогу на утримання і виховання дитини в розмірі 2,5 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку (від 0 до 6 років – 5033 грн, від 6 до 18 років – 6275 грн).
Аби дізнатись більше про запровадження патронату або стати патронатними вихователями, можна звертатись до Олександрійського міського центру соціальних служб за адресою: пр. Соборний, 59 каб. 406 (міська рада), контактний телефон: 7-23-88.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень