17.07
2017

Співуча Олександрія

Рубрика: Новости. Автор: Админ

30 червня відбулася довгоочікувана подія для фольклорного колективу «Українські вечорниці» (ПК «Світлопільський»), а саме – Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Червона калина», де наші земляки отримали 3 місце у своїй номінації.

Впродовж 3-х останніх років конкурс проводять у Кривому Розі, в міському Академічному театрі драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка. Цього року в ньому взяли участь майже 1000 учасників, а точніше – 105 колективів з 13 областей. Наших переможців вітала ведуча «Фольк-music» Оксана Пекун. Співачка вручила керівнику «Українських вечорниць» Юлії Мельниковій диплом за участь у конкурсі, чіткість виконання пісні, творчий підхід до твору і звичайно за душу та любов, які виконавці вкладають у справу свого життя. Саме цим колектив вразив глядачів і привернув увагу суддів. Призами були ваза ручної роботи й картина. Зараз ці речі прикрашають одну із студій ПК «Світлопільський», де проводять репетиції талановиті хористи «Українських вечорниць». У кімнаті панує затишок, гармонія й тепло домашнього вогнища.
– Ми не просто колектив, ми як одна сім’я. Під час підготовки до фестивалів підтримуємо один одного, разом вирішуємо, яку пісню і як саме будемо співати, як виконати той чи інший куплет, які емоції будемо передавати нашим глядачам. Разом працюємо, деколи і відпочиваємо гуртом, – ось так тепло відгукнулася про свій колектив «Українські вечорниці» його керівник Юлія Мельникова. Goxbet казино Украина
Маргарита Баданіна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень