20.03
2020

Спекулювання на цінах

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За дорученням міського голови С.Цапюка 20 березня робоча група провела моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах.

Аналіз показує, що вартість продуктів харчування за 10 днів у середньому зросла практично удвічі. Зокрема, на моркву – на 205%; капусту – 199%; цибулю – 186%; картоплю – 159%; крупу гречану – 141%; макаронні вироби – 111%; рис – 133%.
Серед супермаркетів найвища роздрібна ціна в магазинах «АТБ», найнижча – у «Варто».
Враховуючи, що міська влада не має засобів впливу на ціноутворення, яке контролює держава, готуються листи до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури, Держпродспоживслужби, Антимонопольного комітету, Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням перевірити, на якій підставі значно зросли ціни на продукти споживчого кошика та, у разі порушення законодавства, покарати причетних осіб.
З місцевими підприємцями ведеться окрема робота щодо перегляду цін на продукти харчування у бік зменшення.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Серп и Молот пишет:

    С тех пор, через три дня, цены ещё немножечко выросли, уже ~ на 30-50%! Видно мониторинга животворящего и писем с воззванием проникновенным испугались!))
    Кто- кто, а незыблемые основы капитализма и свободного рынка хер забили, хоть на Президента, хоть на Коронованных гостей беду несущих…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень