26.01
2024

Горілка бренду Absolut — це один з найпопулярніших алкогольних напоїв у світі. Вона виробляється у Швеції з 1879 року і відома своїм чистим та м’яким смаком. Сьогодні існує понад 50 сортів горілки Абсолют, проте найбільшою популярністю користуються п’ять, про які поговоримо далі. 

П’ять популярних сортів горілки Absolut

Великий вибір сортів горілки з’явився відносно нещодавно, коли виробник почав активно експериментувати з ароматизаторами. У виробництві використовуються тільки натуральні барвники, тому смак та якість напою зберігається на тому ж високому рівні. Якісна та різноманітна горілка Абсолют в магазині Маудау реалізується з доставкою по всій Україні. Її можна подавати у чистому вигляді або використовувати як основний інгредієнт коктейлів.

Absolut Vodka

Absolut Vodka — це класичний сорт горілки Абсолют, який виробляється з чистого зерна і артезіанської води. Він має м’який, збалансований смак з легкими нотками хліба і фруктів. Смак можна описати як свіжий, чистий і злегка солодкий. Він не має різкого запаху, що робить його ідеальним для вживання як самостійно, так і у складі коктейлів. Вміст алкоголю становить 40%.

Absolut Citron

Absolut Citron — горілка з ароматом цитрусових фруктів, зокрема лимона і лайма. Вона має свіжий, кислуватий смак з легкими нотками цитрусових, а також характерний зелений колір. Смак яскравий та освіжаючий. Напій ідеально підходить для літніх днів або приготування коктейлів з цитрусовим смаком, наприклад «Мохіто» або «Санрайз». Вміст алкоголю — 40%.

Absolut Peppar

Absolut Peppar — це горілка з ароматом перцю. Смак напою гострий, пікантний і ароматний. Він ідеально підходить для прихильників насичених напоїв, часто використовується під час традиційних застіль. Absolut Peppar має вміст алкоголю 40%.

Absolut Vanilia

Absolut Vanilia — горілка з ароматом ванілі. Має солодкий, кремовий смак з легкими нотками ванілі, тому його можна описати як ніжний і м’який. Ідеально підходить для любителів солодких напоїв. У горілці не відчувається міцність, вона легко п’ється і смакує до більшості коктейлів. Вміст алкоголю — 38%. Купити та спробувати цей сорт горілки Абсолют можна в маркеті важливих штук MAUDAU.

Absolut Apeach

Absolut Apeach — горілка з ароматом персика. Смак можна описати як соковитий та насичений. Ідеально підходить для любителів фруктових напоїв. Вміст алкоголю становить 38%. Якщо ви шукаєте горілку з чистим, нейтральним смаком, то Absolut Vodka — це хороший вибір. Якщо вам подобаються цитрусові напої, краще вибрати Absolut Citron. Якщо ви любите гострі напої, придивіться до Absolut Peppar. Прихильникам солодких смаків підійдуть Absolut Vanilia та Absolut Apeach. Який би сорт горілки Абсолют ви не вибрали, ви обов’язково будете задоволені її смаком і ароматом.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень