11.10
2021

Сміттєвий ультиматум місту

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

“Сміттєвий колапс в Олександрії влаштувала приватна компанія «Житлосервіс-1», якій ми рік тому дозволили і надалі працювати в місті.

Компанія, якій минула влада «подарувала» приміщення після програних виборів – за 10 днів до приходу нової команди. Компанія, створена під приватні інтереси. І це компанія, яка вирішила, що може шантажувати все місто! Я цього не дозволяв!—Коротко з історії: Приватну компанію «Житлосервіс-1» створили більше 10 років тому для того, щоб отримувати кошти від комунального підприємства «Житлогосп». Відтак комунальне підприємство виступало лише замовником робіт і стало фактично посередником при передачі бюджетних коштів і коштів людей, які сплачують за послуги. Скажу наперед – таких в місті структур минулої влади, – ще 4!

Рік ми бачили проблеми, рік придивлялися, складали акти, намагалися дійти порозуміння, але «Житлосервіс-1» виявився нездатним добросовісно працювати.

Нещодавно компанія поставила вимогу – підвищити тариф. Від міської влади отримала відмову. Далі компанія поставила ультиматум всьому місту і на цих вихідних перестала вивозити сміття. Самі ж нафотографували і самі ж виставили в мережу. Я не сприймаю шантаж як рівень переговорів! Хамити олександрійцям я не дозволяв і не дозволю! Тому ухвалив рішення, що в наступному році КП «Житлогосп» матиме власні потужності для вивозу сміття, а також переобладнаємо майданчики для збору сміття і комунальне підприємство не буде залежати від приватних контор, які хочуть тільки наживатися на місті”.

Сергій Кузьменко 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень