18.04
2022

Наприкінці березня цього року наші земляки – військовослужбовці Олександр Гуржій та Дмитро Б., –  знаходячись з перших днів війни на передовій, попали під ворожий обстріл, у результаті чого амуніція хлопців стала непридатною.

Тож в Олександрії було об’явлено про збір коштів на нові бронежилети. Координувати роботу взявся голова правління благодійного фонду “Шлях до життя” Анатолій Тримач.

– Буквально за кілька днів була зібрана необхідна сума (11900 грн. – надали небайдужі олександрійці, 7000 грн. доклав власних коштів. Звіт про зібрані кошти знаходиться у фонді) та придбані два бронежилета високої ступені захисту.

Проте відправити амуніцію нашим захисникам до сьогоднішнього дня не було можливим. Лише вчора пізно ввечері хлопці вийшли з гарячої точки і з’явилася можливість доправити їм амуніцію.

У середу ми відправляємося до них, але окрім бронежилетів хотіли передати хлопцям ще й подарунки до Великодня. Якщо хтось бажає долучитися до цієї справи – несіть благодійну допомогу завтра до офісу нашої організації за адресою: вул. Першотравнева, 9, к. 177 (3-й поверх Будинку побуту) з 11:00 до 14:00. Контактні телефони: 050-157-73-26 (Світлана), 099-099-11-82 (Анатолій).

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень