29.02
2020

Нещодавно в Центральної міської бібліотеки для дітей відбулася зустріч із дитячою письменницею та педагогом Ларисою Ніцой.

Ця письменниця знову ділили людей та дітей на правильних та не дуже. Наприклад, у себе в Фейсбук вона написала таке: “Просила їх (дітей) залишатися такими, як є. Щоб, коли підростуть і роз’їдуться містами, не ставали змоскаленими, а такими лишалися, як зараз. Україномовними…”

Втім про наших бібліотекарів вона сказала наступне: “Олександрія! Ще одне відкриття – бібліотекарі-фанати своєї справи. Патріоти свого міста. Бібліотека не відремонтована за останнім словом будівельних технологій, АЛЕ в бібліотеці бурлить життя для дітей, для дорослих, для людей похилого віку. Тренінги і курси, читацькі заходи і зустрічі. Якісь діти гурточками бігають. Якісь бабусі сидять за комп’ютерами. А директорку бібліотеки знають усі школи. Або школи товчуться в бібліотеці, або бібліотека товчеться в школах. Круть.

Г. Сергеєв

Один комментарий

  • Тарас пишет:

    Кляті комуняки стільки бібліотек набудували, що тепер народ страджає, не встигаючи їх усі ремонтувати. І навіщо вони тепер? От в Польщу беруть навіть без знання мови, жодної. І треба ще подивитись, шо в тих бібліотеках, та спалити все російське, шоб не бути змоскаленими.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень