31.03
2021

Обласна рада прийняла рішення що виділення фінансування на реконструкцію другої нитки каналізаційного колектора від каналізаційно-напорної станції №1 «Ново-Пилипівська» до Марто-Іваніських очисних споруд.

Загалом це майже 7 млн. 300 тис. грн. Кошти виділені з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у рамках фінансування природоохоронних об’єктів.

Паралельне прокладання труб необхідне для перекачки певного обсягу рідини з меншим тиском. Друга нитка необхідна також у разі виникнення аварійної ситуації на головному трубопроводі. Резервна нитка колектора повністю непридатна до експлуатації, тож більше 10 років колектор працює на одну нитку. Аварія на єдиній каналізаційній магістралі може призвести до повної зупинки всієї системи водовідведення та водопостачання Олександрії, а нечистоти просто підуть в Інгулець – це вже екологічна катастрофа міжобласного масштабу з усіма небажаними санітарно-епідеміологічними наслідками.

Перший транш на фінансування зазначених робіт був виділений у минулому році, роботи розпочали у січні 2021-го. Зараз реконструкція буде продовжена. Завершити її планують до середини поточного року.

В об`єктиві

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень