17.05
2023

В Олександрії впроваджується новий проєкт, який має на меті залучити молодь до активного життя нашої громади. Про це ми попросили розповісти керівника ГО «Центр громадської активності «Перемога» Валентину Чугуєвець.

– Програма втілюється за підтримки Освітнього дому прав людини (Чернігів) та фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження”, а менторський супровід веде Анна Орловська, тренінговий центр “Мозаїка”.
Шкільне соціальне підприємництво – це можливість підготувати майбутній ресурс для відбудови України на Європейському рівні. Щоб українські діти реалізували своє право на якісну освіту, а в майбутньому змогли захистити своє право власності, важливо вже зараз підлітків та студентську молодь навчати, як знайти бізнес-ідею, розробити бізнес-план, знайти та раціонально використати інвестування.
У рамках проєкту Громадською організацією “Центр громадської активності “Перемога” був проведений інформаційний двотижневий марафон у телеграм-групі для підлітків міста School Business Social, підготовлено та знято 6 освітньо-просвітницьких відео про соціальне підприємництво, його відмінності від соціально відповідального бізнесу, основні завдання та особливості. Всі відео публікуються на YouTube каналі організації https://youtube.com/@sbs_oleksa.
Молодь, залучена в ході проєкту, буде запрошена в подальшому до інших інвестиційних програм. Усі учасники марафону та глядачі відеокурсу зможуть в подальшому завдяки отриманим знанням визначити місію, візію та соціальну складову свого майбутнього бізнесу, соціальну проблему, на вирішення якої буде направлений їхній бізнес, адже крім теорії, відео- курс містить практичні кейси та завдання.
Ціль проєкту – популяризація соціального підприємництва серед школярів та студентів, залучення навчальних закладів Олександрійщини, молодіжних громадських організацій до створення шкільних соціальних підприємств.
Під час Освітнього марафону, який проходив два тижні, понад 100 учасників з різних навчальних закладів міста ознайомилися з його нескладними завданнями, але найбільш активними стали два переможці – Аліна Шпак – (учениця ЗОШ №2) та Аня Абакумова (учениця Професійного ліцею). В нагороду для них був розроблений бізнес-план їхньої Бізнес-ідеї.
Але найбільше молодь зацікавили відеоуроки на YouTube каналі. Їх продивилися вдвічі більше учасників. Ці уроки мають практичну цінність. Теми, які освітлені в кожному випуску, що виходить один раз на тиждень, стануть у нагоді при розробці точки беззбитковості, Бізнес-плану та пошуку інвесторів.
Останні два тижні на YouTube каналі https://youtube.com/@sbs_oleksa об’явлений конкурс бізнес-ідей для створення Шкільних Соціальних Підприємств, які молодь зможе втілити в своїх навчальних закладах за допомогою Громадської організації “Центр громадської активності “Перемога” та інших партнерів.
Побажаємо їм успіхів! – завершила свою розповідь Валентина Чугуєвець.
Наш кор.

Один комментарий

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень