21.12
2019

Що ухвалили депутати

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

21 грудня продовжила роботу 80-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання, розпочата 20 грудня.

Депутати ухвалили ряд документів та міських цільових програм, направлених на розвиток інфраструктури Олександрії. Це програми з ремонту доріг, встановлення дитячих і спортивних майданчиків та благоустрою міста. Також затверджено програми з розвитку архівної справи, «Призовник» та Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік.
Було прийнято перспективний план роботи Олександрійської міської ради на І півріччя 2020 року та графік прийому виборців депутатами на наступний рік.
Для виконання статутної діяльності з благоустрою міста рішенням сесії створено два нових комунальних підприємства: «Зеленгосп» та «Чисте місто».
Депутатським корпусом також було прийнято рішення передати заклади соціальної сфери, об’єкти житлово-комунального господарства і транспортного забезпечення з балансу Олександрійської міської ради на баланс Олександрійської (Димитрівської) селищної і Звенигородської сільської рад.

Затверджено Програму економічного і соціального розвитку м. Олександрії на 2020 рік, яка направлена на збільшення власних надходжень до міського бюджету, розвиток реального сектору економіки та соціальної сфери.
Прийнято міський бюджет на 2020 рік. Доходи і видатки головного кошторису затверджено у розмірі 512,5 млн грн.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень